دانلود کتاب نگاهی به تلاش کشورها در توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات

فناوری اطلاعات و ارتباطات

کتاب نگاهی به تلاش کشورها در توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات

کتاب نگاهی به تلاش کشورها در توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات به بیان تجارب کشورها در بهره مندی از فناوری اطلاعات و ارتباطات به منظور پاسخگویی به نیاز و چاش های پیش روی آن ها در مسیر پیشرفت پرداخته است؛ گرداوری و ارائه طیف وسیعی از ایده های و درس آموحته های عملی حاصل از انجام پروژه های فناورانه در حوزه ICT است.

این کتاب در راستای تحقق ماموریت پژوهشگاه ارتباطات و فناوری در فراهم سازی سکویی برای ارتقا دانش، انتقال فناوری و بومی سازی محصولات و خدمات حوزه فاوا و با هدف جلب مشارکت علاقه مندان در توسعه و بهره مندی از دستاوردهای پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

این کتاب در هجده فصل ارائه شده و به بیان تجارب کشورها در بهره مندی از فناوری اطلاعات و ارتباطات به منظور پاسخگویی به نیاز و چاش های پیش روی آن ها در مسیر پیشرفت پرداخته است. این محتوا از یک سو می تواند برای سیاست گذاران، تصمیم گیران و به ویژه مدیران ارشد حوزه  ارتباطات و فناوری اطلاعات در کشور، مرجعی برای تامل بر راهکارهای عملیاتی سایر کشورها به حساب آید و از سوی دیگر به عنوان مجموعه ای از ایده های مختلف پیاده سازی شده، برای کارآفرینان بخش خصوص شرکت های دانش بنیان، شرکت های نوپا و سازمان های مردم نهادی که به دنبال ارائه ایده های کاربردی با بازار هدف داخلی و بین المللی هستند، تلنگری نوآورانه به همراه داشته باشد.

فناوری اطلاعات و ارتباطات

تالیف و ترجمه: عاطفه قوامی فر، لیلا بیگ، اقدس موسی خانی، محمدرضا محمدی، شیما توسلی، همایون احمدیان

جهت دانلود کتاب نگاهی به تلاش کشورها در توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود کتاب نگاهی به تلاش کشورها در توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *