کتاب هوشمندی فناوری، مفاهیم و الگوهای پیاده سازی سیستم

کتاب هوشمندی فناوری، مفاهیم و الگوهای پیاده سازی سیستم

کتاب هوشمندی فناوری، مفاهیم و الگوهای پیاده سازی سیستم

کتاب هوشمندی فناوری، مفاهیم و الگوهای پیاده سازی سیستم با توجه به این نکته که در عمل غیر ممکن است که بتوان با روش‌ های سنتی به پرسش‌ های بسیاری که با عوامل متعدد خارجی مرتبط هستند، پاسخ گفت، سعی می‌ کند بحث هوشمندی فناوری را به عنوان سیستمی برای افزایش قدرت تصمیم گیری سازمان را مطرح نماید تا زمانی که لازم است در مورد ورود به بازار یا کسب و کار جدید، توسعه فناوری، انجام سرمایه‌ گذاری‌ های کلان، انتخاب شرکای استراتژیک و مواردی از این دست تصمیم‌ گیری شود، بتوان از این سیستم بهره برد، همچنین در این کتاب علاوه بر معرفی سیستم هوشمندی فناوری به ارائه راهکارهایی برای پیاده سازی و اجرای آن نیز پردخته شده است.

 

کتاب هوشمندی فناوری، مفاهیم و الگوهای پیاده سازی سیستم

 

نویسندگان: عباسعلی کارشناس، کمال محمدی

 انتشارات: کتاب یوسف

فهرست مطالب

فصل اول) هوشمندی

در این فصل تعریفی از اطلاعات، هوشمندی و دانش ارئه شده و سپس به بررسی هوشمندی فناوری و ابعاد این موضوع پرداخته است و در انتهای فصل نیز سیر تکاملی هوشمندی فناوری برای خوانندگان ارائه شده است.

فصل دوم) هوشمندی فناوری و حوزه‌ های مدیریتی مرتبط

به تعاریف و ابعاد مدیریت فناوری، نوآوری فناوری، فرآیندهای نوآوری پرداخته و سپس به ارائه مطالبی در زمینه مؤسسات نوآوری و علایق آنها، نوآوران و علایق آنها، مدیریت استراتژیک و نقشه راه پرداخته است.

فصل سوم) پیاده سازی هوشمندی فناوری

به مواردی از قبیل مأموریت سیستم هوشمندی فناوری، ویژگی‌ سازمان‌ های نیازمند هوشمندی فناوری، فرآیند ایجاد سیستم و در نهایت مروری بر مهم‌ ترین چرخه‌ ها و فرآیندهای هوشمندی پرداخته شده است.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

6 نظر

  1. admin

   با سلام و احترام؛
   در حال حاضر این کتاب در فروشگاه سایت موجود نیست. لطفا در صورت تمایل در کانال تلگرام ما عضو شده و از اضافه شدن آخرین کتاب ها مطلع شوید.

   https://t.me/shiftit

   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *