اولین پایگاه تخصصی مقالات و کتاب های پراستناد مدیریت فناوری و نوآوری

پایگاه تخصصی مقالات و کتاب های پراستناد مدیریت فناوری و نوآوری

ایجاد اولین پایگاه تخصصی مقالات و کتاب های پراستناد مدیریت فناوری و نوآوری توسط رسانه جامع مدیریت علم، فناوری و نوآوری (Shiftit.ir)

رسانه جامع مدیریت علم، فناوری و نوآوری (Shiftit.ir) در راستای ارتقای سطح توانمندی مدیریت فناوری و نوآوری برای اولین بار در کشور اقدام به ایجاد پایگاه تخصصی برای دسترسی دانشجویان، اساتید، فعالان و علاقه مندان به این حوزه کرده است.

در این پایگاه مقالات و کتاب های پراستناد مدیریت فناوری و نوآوری و همچنین مقالات مربوط به ششمین کنفرانس بین المللی و دهمین کنفرانس ملی مدیریت فناوری در سال ۱۳۹۵، با دسته بندی موضوعی و امکان جستجوی نام نویسنده، عنوان، چکیده و کلید واژه قرار داده شده است.

پایگاه فوق در دو فصل “مقاله‌ها” و “کتاب‌ها” تدوین شده است. که به طور عمده شامل بخش‌های زیر می‌باشد:

نوآوری، اتحادهای استراتژیک (فناورانه) ، انتقال فناوری، دیدگاه مبتنی بر منبع، حقوق مالکیت فکری ، نظام‌های نوآوری، آینده‌نگاری فناوری، مدیریت دانش، ارزیابی فناوری ، مدیریت تحقیق و توسعه، مفاهیم پایه‌ای مدیریت فناوری، سیاست علم، فناوری و نوآوری، هوشمندی فناوری، محصولات با سیستم‌های پیچیده، همپایی فناورانه.

پایگاه تخصصی مقالات و کتاب های پراستناد مدیریت فناوری و نوآوری

این اثر مبتنی بر فرایند احصا و تقسیم بندی مفاهیم، پیدا کردن منابع پراستناد براساس روش شناسی، تامین منابع علمی و طراحی نرم افزار با قابلیت جستجو در منابع است و امید است این پایگاه با استفاده و پیشنهاد تمام کنشگران این حوزه ارتقاء یافته، بتواند به‌عنوان یک منبع مناسب استفاده شود. لذا از کلیه اساتید، پژوهشگران و بهره‌برداران درخواست می‌گردد پیشنهادات و انتقادات خود را به‌طور دقیق و مستدل از طریق بخش تماس با ما، سایت Shiftit.ir، و یا ایمیل info@shiftit.ir به اطلاع تهیه‌کنندگان برسانند.

ورود به پایگاه تخصصی مقالات و کتاب های پراستناد مدیریت فناوری و نوآوری

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *